Rádi bychom vám dali vědět, že kniha Citlivá kuchyně (Markéta Šichtařová) dneškem vychází jako e-kniha.

Důvodem vydání e-knihy je to, že celý pěticiferný náklad knihy byl již rozebrán a momentálně se doprodává již sporadicky jen v některých kamenných knihkupectvích. Autorka si však přála zpřístupnit informace v knize obsažené co nejširší veřejnosti i po rozebrání „papírové“ knihy.

E-kniha je ke stažení k dispozici zde: http://www.kosmas.cz/knihy/212676/citliva-kuchyne/

Tak vysoký zájem o knihu považujeme za mimořádný úspěch vzhledem k tomu, že Citlivá kuchyně není ani vzdáleně „obvyklou“ kuchařkou, kterých jsou na trhu desítky.

Její podtitul zní: „štíhle, zdravě, bez alergie, bezlepkově, bez mléka, bez chemie, i pro začátečníky, a úžasně chutně!“. Byla napsána nejen pro lidi se zdravotními potížemi jako celiakie či Crohnova choroba, ale je také velmi vhodná aspoň přechodně pro lidi, kteří se „jen“ necítí ve své kůži, protože žijí ve stresu a mají těžkosti se zažíváním. A je to kuchyně velmi užitečná aspoň příležitostně, o víkendech, pro lidi, kteří chtějí být štíhlí a zdraví.

Bohatě ilustrovaná kniha vysvětluje, které potraviny jsou pro koho vhodné či naopak problémové, i jak se změnou jídelníčku dostat do kondice. Přitom nepřináší žádnou asketickou dietu – vysvětluje třeba i to, jak připravit na první pohled zdánlivě zcela „nedietní“ kachnu tak, aby nikdo netrpěl pocitem těžkého žaludku…

Od svého uvedení na trh v roce 2013 již pomohla velkému množství dětí i dospělých. Za zmínku stojí zejména to, že skvělých výsledků mnozí dosáhli s vařením podle Citlivé kuchyně například při atopickém ekzému dětí, při zmírňování některých obtíží u autistických dětí a samozřejmě při celiakii, jak o tom svědčí mnohé reakce čtenářů (například na Facebooku https://www.facebook.com/citlivakuchyne/?ref=ts&fref=ts). To je však jen špička ledovce.

 

ANOTACE:

Taky máte pocit, že je doba na zbláznění? Míváte ze stresu žaludek na vodě nebo vás „pálí žáha“? Nebo máte potravinou alergii či dokonce bezlepkovou dietu? Řešení je snadnější, než se zdá.
Citlivá kuchyně není žádná dieta! Je to návrat k potravinám a jejich úpravě z dob, kdy ještě potravinářský průmysl v honbě za zisky tolik nezvlčil. Je to vaření bez chemie, bez nejčastějších alergenů a bezlepkové.
Citlivá kuchyně je záchranou pro lidi se zdravotními potížemi jako celiakie či Crohnova choroba. Je velmi vhodná aspoň přechodně pro lidi, kteří se „jen“ necítí ve své kůži, protože žijí ve stresu a mají těžkosti se zažíváním. A je to kuchyně velmi užitečná aspoň příležitostně, o víkendech, pro lidi, kteří chtějí být štíhlí a zdraví. A nejúžasnější je, že je to vaření i pro začátečníky, ohromně snadné a úžasně dobré!
Poslední studie ukazují, že nadpoloviční většina lidí má nějakou „přecitlivost“! Tato kniha vám ukáže, že vynechat potenciálně obtížně snášené potraviny je snadnější, než jste si mysleli. Smyslem knihy je, aby i zdraví byli ještě zdravější. A aby se mohli dobře najíst i ti, na kterých si doba vybrala civilizační daň.
Citlivá kuchyně není žádná „obyčejná kuchařka“, kterých jsou stovky. Autorka, známá publicistka, má s citlivou kuchyní bohaté zkušenosti. Provází vás knihou se svým tradičním suchým humorem a nadhledem a nešetří historkami ze života. Dozvíte se nejen jak citlivě vařit, ale i řadu cenných informací o potravinách. Tělo se vám odvděčí!

 

S pozdravem

Váš tým nakladatelství

NF Distribuce s.r.o.,

zapsaná v OR vedeném u Měst. soudu v Praze,

Oddíl C, vložka č. 112680,

IČO 27430821, DIČ CZ 27430821

Tel. 775 255 120

NextBlog

Na nextBlogu naleznete nejen aktuální postřehy ze světa financí, ale téže zajímavé odkazy na věci, které nás zajímají a baví. Doufáme, že Vás budeme nejenom informovat, ale i bavit a téže vzdělávat.